Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Farby-Do-Dachow.com - Oferta Farb Przemysłowych | Szczecin farby do dachów farby do blachy farby do ocynku malowanie dachów i malowanie ocynku w Szczecinie | BALTIC Farby-Do-Dachow.com

szyby do aut auto szyby bydgoszcz szyby do aut bydgoszcz  

wypożyczalnia samochodów wypożczalnia samochodów szczecin wypożyczanie samochodów szczecin  

Oferta Farb Przemysłowych

FARBY DO DACHÓW BLACHY I OCYNKU

Firma BALTIC Polska w Szczecinie jest dystrybutorem farb do wykonywania powłok ochronnych, opartych na żywicach epoksydowych, poliuretanowych,  poliuretanowych utwardzanych wilgocią oraz w technologii DCC, starmay się  sprostać wszystkim wymaganiom Klienta dotyczących różnych specyficznych warunków i metod aplikacji.

Naszym głównym celem jest sprostanie wymaganiom klienta. Staramy się to osiągnąć poprzez oferowanie wysokiej jakości farb, przy których użyto nowoczesnych technologii produkcji, a także kładąc nacisk na fachową obsługę Klienta. W naszej ofercie proponujemy farby do blachy, farby do ocynku, farby do dachów.

BALTIC Polska w Szczecinie zaleca systemy ochrony antykorozyjnej wg standardów określonych w normie ISO, a to oznacza, że własnościami wyróżniającymi powłoki malarskie jest ich estetyka i doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Prawidłowy dobór farb, tworzących optymalny system powłokowy dla określonych warunków, stwarza szansę korzystnego ekonomicznie realizowania zadań i kontraktów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne i obsługę procesu sprzedaży oraz sprawne dostawy naszych produktów do Państwa firmy. W wszystkie nasza farby w są w kolorach RAL.

Chcąc dopasować się do Państwa potrzeb, posiadamy w ofercie bogaty wybór farb przemysłowych firm do dachów, blachy i ocynku renomowanych firm:

  • Sigma Coatings
  • Tikurilla
  • Hempel
  • Baril
  • Transocean Coating

W ofercie mamy:

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings