Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Farby-Do-Dachow.com - 644 UniMax RC | Szczecin farby do dachów farby do blachy farby do ocynku malowanie dachów i malowanie ocynku w Szczecinie | BALTIC Farby-Do-Dachow.com

szyby do aut auto szyby bydgoszcz szyby do aut bydgoszcz  

wypożyczalnia samochodów wypożczalnia samochodów szczecin wypożyczanie samochodów szczecin  

644 UniMax RC

Dwuskładnikowa farba epoksydowa uniwersalnego zastosowania o wysokiej zawartości części stałych

Dwuskładnikowa farba epoksydowa uniwersalnego zastosowania o wysokiej zawartości części stałych na bazie specjalnych pigmentów antykorozyjnych i wypełniaczy pozwalająca na aplikację grubych powłok oraz oferująca doskonałą siłę krycia nawet dla "trudnych" kolorów.

ZASTOSOWANIE:

Specjalnie opracowana do zastosowań jako warstwa podkładowa gdzie wymagana jest równoczesna wysoka jakość zabezpieczenia antykorozyjnego z szybkością aplikacji i utwardzania powłoki oraz minimalizacja emisji szkodliwych związków lotnych. Farba specjalnie opracowana do stosowania jako warstwa podkładowa w systemach wielowarstwowych dla przemysłowych warunków zagrożenia środowiskowego. Odporna na zachlapanie wodą, różne agresywne rozpuszczalniki i chemikalia, charakteryzuje się dobrą przyczepnością do wielu typów "trudno-przyczepnych podłoży". Farba oferuje możliwość szybkiej aplikacji, transportu wymalowanej konstrukcji, szczególnie często używana w ciągłych procesach przemysłowych i przemyśle motoryzacyjnym i maszynowym OEM.

Więcej informacji w karcie produktu.

Karta produktu:  pdf

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings