Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Farby-Do-Dachow.com - Farby do Ocynku | Szczecin farby do dachów farby do blachy farby do ocynku malowanie dachów i malowanie ocynku w Szczecinie | BALTIC Farby-Do-Dachow.com

szyby do aut auto szyby bydgoszcz szyby do aut bydgoszcz  

wypożyczalnia samochodów wypożczalnia samochodów szczecin wypożyczanie samochodów szczecin  

Farby do Ocynku

SPECJALISTYCZNE FARBY DO OCYNKU

farby_do_ocynku

Firma BALTIC Polska w Szczecinie posiada w swojej ofercie farby do ocynku. Są to farby, które mogą być stosowana w systemach jednopowłokowych oraz bezpośrednio na odpowiednio przygotowane podłoża galwanizowane, nawet na powierzchnie galwanizowane metodą Sędzimira ze względu na jej doskonałe właściwości zwilżające i dobrą przyczepność do większości podłoży.

Nsze farby są rekomendowana dla przemysłowych warunków zagrożeń środowiska, również dla przemysłu maszynowego, motoryzacyjnego i rolniczego, kontenerów, naczep itp., gdzie wymagana jest estetyczna i najwyższej trwałości powłoka.

Specjalnie opracowane do stosowania jako warstwa nawierzchniowa w systemach PU-PU i EP-PU, gdzie wymagana jest bardzo wysoka trwałość powłoki, chemoodporność, wytrzymałość mechaniczna oraz udarność powłoki. Farba po utwardzeniu charakteryzuje sie bardzo wysoką stabilnością koloru i połysku w zmiennych warunkach środowiskowych. W wszystkie nasza farby w są w kolorach RAL.

Cechą naszych systemów antykorozyjnych do ocynku jest:

  • Krótkie czasy schnięcia i utwardzania;
  • Doskonała ochrona antykorozyjna;
  • Trwałość na warunki atmosferyczne;

Dla naszych Klientów proponujemy:

  • wsparcie techniczne oraz doradztwo w doborze systemów antykorozyjnych;
  • regularny i profesjonalny serwis inspektorski;
  • udział w szkoleniach.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings