Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Farby-Do-Dachow.com - 147 PoluRan DuroVite | Szczecin farby do dachów farby do blachy farby do ocynku malowanie dachów i malowanie ocynku w Szczecinie | BALTIC Farby-Do-Dachow.com

szyby do aut auto szyby bydgoszcz szyby do aut bydgoszcz  

wypożyczalnia samochodów wypożczalnia samochodów szczecin wypożyczanie samochodów szczecin  

147 PoluRan DuroVite

Dwuskładnikowa farba poliuretanowa nawierzchniowa

Dwuskładnikowa farba poliuretanowa nawierzchniowa uniwersalnego stosowania; formuła opracowana na bazie związków grupy hydroxy acrylate i alifatycznych izocyjanów.

ZASTOSOWANIE:

Specjalnie opracowana do stosowania jako warstwa nawierzchniowa w systemach PU-PU i EP-PU, gdzie wymagana jest bardzo wysoka trwałosc powłoki, chemoodpornosc, wytrzymałość mechaniczna oraz udarność powłoki. Farba po utwardzeniu charakteryzuje się bardzo wysoka stabilnością koloru i połysku w zmiennych warunkach środowiskowych. Farba może być stosowana w systemach jednopowłokowych oraz bezpośrednio na odpowiednio przygotowane podłoża galwanizowane, nawet na powierzchnie galwanizowane metodą Sędzimira ze względu na jej doskonałe właściwości zwilżające i dobrą przyczepność do większości podłoży. Farba rekomendowana dla przemysłowych warunków zagrożeń środowiska, również dla przemysłu maszynowego, motoryzacyjnego i rolniczego, kontenerów, naczep itp., gdzie wymagana jest estetyczna i najwyższej trwałości powłoka.

Więcej informacji w karcie produktu.

Karta produktu:  pdf

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings