Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Farby-Do-Dachow.com - Farby do Blachy | Szczecin farby do dachów farby do blachy farby do ocynku malowanie dachów i malowanie ocynku w Szczecinie | BALTIC Farby-Do-Dachow.com

szyby do aut auto szyby bydgoszcz szyby do aut bydgoszcz  

wypożyczalnia samochodów wypożczalnia samochodów szczecin wypożyczanie samochodów szczecin  

Farby do Blachy

SPECJALISTYCZNE FARBY DO BLACHY

farby_do_blachy

Firma BALTIC Polska w Szczecinie proponuje powszechnie stosowane farby do zabezpieczenia antykorozyjnego wszelkich konstrukcji stalowych pokrytych blachami: w budownictwie, w energetyce, w przemyśle chemicznym. Trwała farba nawierzchniowa w półpołysku stosowana w systemach chlorokauczukowych lub jako tzw. grunto-emalia nakładana na stal, najczęstsze zastosowanie dla wymalowań kontenerów, pojemników na odpady itp. Farba przeznaczona do aplikacji na odpowiednio przygotowane powierzchnie stalowe, dobrze przyczepna na stare powłoki.

Nasze farby przemysłowe antykorozyjne do blach dają lepszą wydajność, trwałość, elastyczność przyczepność do podłoża, większą odporność chemiczną oraz łatwą i przyjazną do środowiska aplikację poprzez niską emisję związków aromatycznych (ograniczona intensywność zapachu rozcieńczalników).

W bogatej palecie farb do blach znajdują się farby jedno i dwuskładnikowe, do malowania powierzchni blaszanych metodą natryskową lub zanurzeniową, a także  nakładanych pędzlem lub wałkiem. W wszystkie nasza farby w są dotępne w kolorach RAL.

Cechą naszych systemów antykorozyjnych do blachy jest:

  • krótkie czasy schnięcia i utwardzania;
  • doskonała ochrona antykorozyjna;
  • trwałość na warunki atmosferyczne;
  • dostępność produktów w we wszystkich powszechnie używanych systemach kolorystycznych.

Dla naszych Klientów proponujemy:

  • wsparcie techniczne oraz doradztwo w doborze systemów antykorozyjnych;
  • regularny i profesjonalny serwis inspektorski;
  • udział w szkoleniach.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings